זקא ישראל

איתך בכל

תמיכה בקורבנות נפגעי טרור ופעולות איבה ובני משפחותיהם. 
מחנות נופש והגשמת משאלות לילדים נפגעי טרור.

תמיד אתכם
בכל זמן, בכל מקום ולכל אדם

יחידות זק”א מטפלות בכל אירוע של מות בלתי טבעי במדינת ישראל, באמצעות מערך מתנדבים המצויד באמבולנסים, אופנועים וציוד מתכלה מגוון לצורך הטיפול בגופות תוך שמירה על כבוד המת.

עוד מהפעילות: מחנות נופש והגשמת משאלות לילדים נפגעי טרור. פעילות הסברה בקרב ילדים ובני נוער למניעת תאונות דרכים. שיקום ילדים נפגעי תאונות דרכים. תמיכה בקורבנות נפגעי טרור ובני משפחותיהם. 

שטח, צוללנים, כלבנים

זיהוי קורבנות אסון

לתמיכה
בפעילות זק"א

מקרי עזרה
ניידות
ביקורים
אמבולנסיפם

מחנות נופש והגשמת משאלות

ארגון מחנות נופש לילדים נפגעי טרור ונפגעי תאונות דרכים. הגשמת משאלות לילדים קורבנות נפגעי הטרור החפצים להגשים חלום מיוחד, כגון: מפגש עם אישי ציבור, שחקנים וספורטאים מפורסמים. אטרקציות מיוחדות כגון: טיסה בשמי הארץ, ריחוף באוויר וכד’…

שיקום פצועים

אנו מקימים קבוצת מתנדבות הפרוסות במחלקת הטראומה של  10 בתי חולים מרכזיים ברחבי הארץ ותפקידם לתת עזרה ראשונה למשפחות

מחנות קיץ והגשמת משאלות

קיץ בשיאו והחופשה הגדולה של ילדי ישראל מתקרבת תיכף לסיומה. גם השנה כבכל שנה שבו לביתם שמחים ומרוצים 150 ילדים ממשפחות נפגעות טרור ותאונות דרכים, אשר לא נשכחו מאיתנו וביוזמת זק”א ישראל יצאו אף הם לפעילויות קיץ מגוונות, שהשכיחו מליבם את השכול והיגון, האופפים את שגרת יומם.

כזכור בשנת 2002 הוקם פרויקט “ילדים של החיים” בשיתוףזק”א ישראל וזק”א מחוז תל אביב. מטרתו של פרויקט ייחודי זה התחיל בהגשמת משאלות מיוחדים לילדים ומשפחות שנפגעו בפיגועי טרור, ואיבדו את היקר להם ע”י בני עוולה.

סגירת תפריט
Close Panel
דילוג לתוכן