תרומה

תרומה

מידע למשפחות

מידע למשפחות

השדולה

השדולה למען משפחות השכול ונפגעי הטרור

השדולה למען משפחות השכול ונפגעי הטרור

נפגעי טרור
פעילות

פעילות

תמיד אתכם

בכל מקום ולכל אדם

גורמים שונים ברחבי הארץ מטפלים בכל אירוע של מוות בלתי טבעי במדינת ישראל. הייחודיות של זק"א ישראל היא בפעילות למען אותם קורבנות של פעילות טרור ותאונות דרכים שנותרו בחיים, בין אם נפגעו פיזית ובין אם נפשית באירועי אסון. 

בנוסף מקיימת זק"א ישראל מחנות נופש שיקומיים, הגשמת משאלות לילדים נפגעי טרור. פעילות הסברה בקרב ילדים ובני נוער למניעת תאונות דרכים. שיקום ילדים נפגעי תאונות דרכים. תמיכה במשפחות נפגעות טרור ותאונות דרכים.

זק"א ישראל – ילדים של החיים בהערכות לשעת חירום בעקבות התפרצות מגפת הקורונה, מרחיבה את היקף חלוקת סלי המזון למשפחות לקראת חג הפסח.

זק"א ישראל – ילדים של החיים  בהערכות נרחבת לשעת חירום בעקבות התפרצות מגפת הקורונה המכה בישראל, מרחיבה את היקף חלוקת סלי מזון לקראת חג הפסח. כשכל

להמשך הכתבה >
מתנדבים
ג'יפים של מתנדבים לפעילות שטח
ימים בשנה לפעילות
אופנועים של מתנדבים לפעילות

מחנה נופש לילדים

בני המשפחות הנפגעות מתמודדות עם תהליכי שיקום פיזי ונפשי ארוכים ומתישים, ולוקים בהתקפי חרדה טראומתיים שלא נותנים להם מנוח. כחלק משיקום המשפחה אנו רואים חשיבות עליונה להוציא את המשפחה והילדים לימי כיף ולמחנות שיקומיים המסייעים ומשחררים ונותנים אור, חיוך ותקווה להמשיך בחייהם החדשים שהתהפכו בין רגע לטרגדיה קשה.

הסברה ומניעת קטל בכבישים

פרויקט הסברה ומניעה לילדים ומבוגרים…

תרומה לקהילה

סגירת תפריט
Close Panel
דילוג לתוכן