ראשי ארגון זק"א ישראל-ילדים של החיים נפגשו עם מ"מ ראש עיריית פ"ת ויו"ר סיעת ש"ס בעיר הרב אוריאל בוסו במטרה לקדם שיתופי פעולה למען משפחות נפגעי הטרור ותאונות הדרכים.

בפגישה השתתפו מ"מ ראש העיר  הרב אוריאל בוסו, מנהל אגף הרווחה מר גיא עופרי, ראש מנהל הרווחה הרב אשר שוקר,  רב הארגון הרב חיים הורביץ, יו"ר הארגון ישראל מורגנשטרן, המנכ"ל חזי שבקס וחבר ההנהלה צביקה כהנא.

ראשי הארגון סקרו בפני מ"מ ראש העיר את פעילות הארגון, אשר מלווה את משפחות נפגעי הטרור ותאונות הדרכים ופועל למענן. בין היתר ציינו את הקמת השדולה למען נפגעי הטרור בכנסת כאשר מטרות השדולה הן להיטיב ולהקל עם אלו שאיבדו את היקר להם מכל. בנוסף, הוקם המשרד למען נפגעי הטרור העומד לרשותם ונותן מענה לכל שאלה ובעיה. המשרד מרכז את המידע על הטבות כלל הגופים העוזרים לנפגעי הטרור ובני משפחותיהם.

הרב חיים הורביץ רב הארגון סקר את הפרויקטים שארגון זק"א ישראל -ילדים של החיים מפעיל למען משפחות השכול, ואמר כי הרי מובטח ש"אם אתה משמח את שלי, אני משמח את שלך".

יו"ר הארגון ישראל מורגנשטרן אמר כי זק"א ישראל-ילדים של החיים תעשה ככל שביכולתה למען המשפחות. "הסבל הרב אותו הם חווים ביום יום, הוא בלתי ניתן לשיעור. אנו בטוחים שעיריית פ"ת והארגון  יתנו את המעטפת האולטימטיבית ככל שיוכלו כדי להקל על המשפחות המתמודדות".

מנכ"ל הארגון חזי שבקס הודה לרב אוריאל בוסו על הירתמותו למהלך החשוב בציינו שהחסר היומיומי שחוות המשפחות, כמעט בלתי ניתן להשלמה. "זק"א ישראל -ילדים של החיים פועלת ע"מ להשכיח ולו במעט את הכאב ולהקל ככל הניתן את החלק הבירוקרטי".

במהלך המפגש הובעה נכונות לשיתוף פעולה עם שירותי הרווחה בעיריית פתח תקוה למען המשפחות השכולות תושבות העיר.

מ"מ ראש העיר הרב אוריאל בוסו מסר כי "עיריית פ"ת עשתה ותעשה הכל במסגרת יכולתה למען משפחות השכול. אני שמח שחוברים אלינו אנשים בעלי ניסיון רב כמו ראשי ארגון זק"א ישראל-ילדים של החיים. כידוע, כאשר שני אנשים פועלים בשיתוף למען אותה המטרה הרי שהכוח מוכפל".

כתיבת תגובה