ראש עיריית ירושלים משה ליאון אירח בלשכתו את ראשי זק"א ישראל ילדים של החיים והודה על הפעילות למען תושבי העיר: "הטיפול שלכם בתחלואת הקורונה והסיוע לתושבים היא עבודת קודש וזכות גדולה"  ראשי הארגון סיפרו כיצד רואים את היעילות המרובה של החיסונים וסקרו  את מצב התחלואה העדכני המשתנה לפי גילאים.

 
ראש עיריית ירושלים משה ליאון אירח את ראשי זק"א ישראל ילדים של החיים בלשכתו בעירייה והוקיר את הפעילות הרבה שנעשתה על ידם בשנה האחרונה בירושלים בסיוע בחלוקת מזון לנזקקים ובאיתור חולים על ידי נוכרים בשבתות לצד הפעילות בכל רחבי הארץ. 
 
יו"ר זק"א ישראל, ישראל מורגנשטרן סיפר כי הפעילות של זק"א ישראל ואיתורי החולים היו מצפן בו יכלו לראות את הצפי לעלייה בתחלואה ואת הירידה "היו שבתות בהם ראינו כיצד משפחות שלמות חלו ונכנסו לבידוד באזורים מסויימים וידענו לדווח מידיית למשרד הבריאות אלו אזורים יהיה בהם עלייה בתחלואה, גם על גילאי התחלואה באזורים השונים העברנו עדכון מידי שבוע למשרד הבריאות לפי המידע שקיבלנו מכלל הקופות חולים ובכך ראו את האינדיקצייה והתחזית הקרובה".
 
מנכ"ל זק"א ישראל ילדים של החיים חזי שבקס הציג את הנתונים לחודשי ינואר ופברואר עם 6321 איתורים בסו"פש בעיר ירושלים וסיפר כיצד רואים בחוש את החסד הגדול שזכינו לחיסונים "בכל הגל הראשון כל החולים שאיתרנו היו מבוגרים, כשהיינו צריכים פעם אחת לדווח למשפחה על תינוק שחלה זה היה דבר לא מצוי. בחודש האחרון הכל התהפך, מרבית החולים בציבור הם צעירים וכמעט שלא היו מבוגרים. וכך כל פעם שאחוזי החיסונים בציבור המבוגר עלה ראינו את הירידה בתחלואה בקרב ציבור זה".
 
ראש העיר משה ליאון הודה לראשי זק"א ישראל על הפעילות הגדולה שנעשתה למען תושבי העיר ירושלים ושיבח את הפעילות העניפה. 
 
חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הרווחה אלחנן גרוסבוים סיפר על פעילות חלוקת המזון בעיר ובמלוניות הקורונה במהלך חודשי הקיץ ועל השיתוף פעולה הגדול בין זק"א ישראל לבין העירייה ואגף הרווחה. 
 
פרוייקטור קורונה בציבור החרדי אליהו ארנד הציג את שיתוף הפעולה של קופות החולים, משרד הבריאות ומשרד הביטחון מידי שבוע עם זק"א ישראל ושיבח את ההתגייסות של הארגון שפעלו במלוניות הקורונה להבאת משלוחים ומזון לחולים.