במפגש סקרו ראשי זק"א ישראל את פועלם למען משפחות נפגעי הטרור בקיום אירועים וליווי לאורך כל ימות השנה . ח"כ אילטוב הודה על פעילותם למען המשפחות.
 
מפגש מיוחד קיימה משלחת של ארגון זק״א ישראל עם יו״ר סיעת ׳ישראל ביתנו׳ ח״כ רוברט אילטוב על מנת לברכו על קידום חוק עונש מוות למחבלים. בפגישה שהתקיימה בלשכתו של ח"כ אילטוב בכנסת השתתפו מנכ״ל זק״א ישראל חזי שבקס, יו״ר זק״א ישראל ישראל מורגנשטרן וחברי הנהלת הארגון רפי בן זאב וצביקה כהנא. ראשי זק"א ישראל סקרו בפני ח"כ אילטוב את פעילותם בקרב בני המשפחות של נפגעי הטרור בישראל, והציגו בפניו את המקרים הקשים ואת האתגרים של המשפחות.

ארגון זק"א ישראל מטפל בנישה הכי כואבת והכי קשה ומזעזעת בציבוריות הישראלית בטיפול בגופות ההרוגים מפיגועי טרור ומתאונות דרכים. הארגון מקיים במשך השנה מחנות נופש, ימי כיף וימי הולדת לילדים נפגעי טרור ותאונות דרכים ובני משפחותיהם, כמו כן מצמיד לילדים חונכים במשך כל השנה.
 
חברי משלחת זק"א ישראל בירכו על חוק עונש מוות למחבלים אותו מקדם הח"כ וציינו כי זה יכול לסייע על מנת למנוע ממשפחות רבות להיכנס למעגל הדמים.
ח״כ רוברט אילטוב הודה להנהלת זק״א ישראל על פעילותם למען משפחות נפגעי הטרור. בסיום המפגש העניקו חברי המשלחת לח״כ אילטוב ספר מיוחד שחיבר נשיא ארגון זק״א ישראל הסופר חיים ולדר.
 
מנכ"ל זק"א ישראל חזי שבקס ציין כי "החוק יכול להרתיע את המחבלים הבאים מלבצע טרור בישראל, ואנו מברכים על כל יוזמה שנועדה להרתיע טרוריסטים"