במפגש סקרו ראשי זק"א ישראל – ילדים של החיים את פועלם למען משפחות נפגעי הטרור בקיום אירועים וליווי לאורך כל ימות השנה . ח"כ אילטוב הודה על פעילותם למען המשפחות.
 

מפגש מיוחד קיימה משלחת של ארגון זק״א ישראל- ילדים של החיים  עם יו״ר סיעת ׳ישראל ביתנו׳ ח״כ רוברט אילטוב על מנת לברכו על קידום חוק עונש מוות למחבלים. בפגישה שהתקיימה בלשכתו של ח"כ אילטוב בכנסת השתתפו מנכ״ל הארגון חזי שבקס, יו״ר הארגון ישראל מורגנשטרן וחברי הנהלת הארגון רפי בן זאב וצביקה כהנא. ראשי הארגון סקרו בפני ח"כ אילטוב את פעילותם בקרב בני המשפחות של נפגעי הטרור בישראל, והציגו בפניו את המקרים הקשים ואת האתגרים של המשפחות.

ארגון זק"א ישראל – ילדים של החיים מטפל בנישה הכי כואבת והכי קשה ומזעזעת בציבוריות הישראלית בטיפול בחיים בזירות אסון,  פיגועי טרור ותאונות דרכים. הארגון מקיים במשך השנה מחנות נופש, ימי כיף וימי הולדת לילדים נפגעי טרור ותאונות דרכים ובני משפחותיהם, כמו כן מצמיד לילדים חונכים במשך כל השנה.
 
חברי משלחת זק"א ישראל- ילדים של החיים בירכו על חוק עונש מוות למחבלים אותו מקדם הח"כ וציינו כי זה יכול לסייע על מנת למנוע ממשפחות רבות להיכנס למעגל הדמים.
ח״כ רוברט אילטוב הודה להנהלת זק״א ישראל על פעילותם למען משפחות נפגעי הטרור. בסיום המפגש העניקו חברי המשלחת לח״כ אילטוב ספר מיוחד שחיבר נשיא ארגון זק״א ישראל הסופר חיים ולדר.
 
מנכ"ל זק"א ישראל חזי שבקס ציין כי "החוק יכול להרתיע את המחבלים הבאים מלבצע טרור בישראל, ואנו מברכים על כל יוזמה שנועדה להרתיע טרוריסטים"