מרגש: זק"א ישראל – ילדים של החיים הפתיעו את ילדי הרב שי אוחיון הי"ד שנרצח לפני 4 חודשים וחגגו יום הולדת לילדים במעמד הדלקת נרות חנוכה עם שר הביטחון בני גנץ וח"כ ינון אזולאי בנוכחות רב הארגון הרב חיים הורביץ, המנכ"ל חזי שבקס והיו"ר ישראל מורגנשטרן.

במעמד צנוע במגבלות הקורונה חגגו היום במשכן הכנסת ארגון זק"א ישראל – ילדים של החיים את חג האורים וטקס הדלקת הנרות יחד עם שר הביטחון בני גנץ וח"כ ינון אזולאי.
 
המעמד הגדול החל בלשכת סיעת ש"ס בכנסת לשם הגיעו משפחת הרב שי אוחיון שנרצח לפני מספר חודשים, יחד עם ראשי ארגון זק"א ישראל ובמעמד מרגש העלו את זכרו של הרב שי הי"ד כאשר בנו הגדול הלל בן ה11 נשא דרשה מיוחדת בענייני הלכות חנוכה.
 
שר הביטחון וראש הממשלה החליפי בני גנץ: התעניין ונתן יחס אישי לכל הילדים ואיחל ברכת חנוכה שמח וציין כי דלתו פתוחה למען משפחות השכול. שר הביטחון שיבח את פעילות הארגון בשיתוף משרד הביטחון במלחמה בנגיף הקורונה וקטיעת שרשרת ההדבקה בשבתות וחגי ישראל.
 
ח"כ ינון אזולאי אמר: "זה לא משנה איפה אני מדליק את הנרות היום, מבחינתי אתם הנרות שלי ילדי משפחת אוחיון הלל וטוהר, מלאכי ושילה, אתם מסמלים את האור ומפיצים אותו לכל עבר. אביכם הצדיק מסתכל עליכם מלמעלה וגאה בגידולים שגידל". 
 
ראשי הארגון העניקו לילדים את ספרי הסופר חיים ולדר שכתב הקדשה אישית לכל ילד וכן את משחקי חבורת תרי"ג באדיבות מנחם הלפרט.
 

קרדיט צילום שלומי כהן – דוברות זק"א ישראל-ילדים של החיים