מפגש מרגש ומרטיט התקיים בין משפחתו של הנרצח הרב רזיאל שבח הי"ד לבין ראשי ארגון זק"א ישראל – ילדים של החיים הפועלת למען משפחות נפגעי הטרור.
 
במפגש השתתפו מטעם הארגון יו״ר הארגון ישראל מורגנשטרן, מנכ״ל הארגון חזי שבקס, חברי ההנהלה צביקה כהנא והסופר חיים ולדר. במהלך המפגש הוזכר כי בהלוויה שוררו את השיר מתיקות התורה. חיים ולדר ציין לבני המשפחה כי  בבחירת השיר כבר ניתן לגלות את עוצמתו של המנוח.
 
בני המשפחה סיפרו שהרב רזיאל שבח ביקש שינגנו את השיר הזה בחתונת אחותו. רעייתו של הנפטר סיפרה על מתיקות התורה שלו ועל פועלו התורני הרב.
 
במהלך המפגש העוצמתי ציינו מנהלי זק"א ישראל-ילדים של החיים כי ילוו מעתה את המשפחה בכל הנדרש. מנכ"ל הארגון חזי שבקס הציע לאלמנה לצאת ליום כיף שיקומי עם כל בני המשפחה, וסוכם כי מייד לאחר תום השלושים, יצטרפו כל בני המשפחה ליום כייף שיקומי  ממושך שיאפשר לבני המשפחה להתאושש מהאסון הקשה שניחתה עליהם ר"ל.
 
הסופר חיים ולדר הציע לילדי המשפחה לבחור מספריו והעניק להם אותם במתנה תוך שהוא רושם מילות הקדשה לבני המשפחה שהתרגשו מהמחווה.
ארגון זק"א ישראל מטפל בנישה הכי כואבת והכי קשה ומזעזעת בציבוריות הישראלית בטיפול בזירות אסון, פיגועי טרור ומתאונות דרכים. בארגון זק"א ישראל החליטו לקדש את החיים ושמו להם למטרה להושיט יד ולתת תקווה לילדים נפגעי טרור ותאונות דרכים, להעלות על פניהם חיוך ואושר לתקווה בלב למען עתיד טוב יותר. הארגון מקיים במשך השנה מחנות נופש, ימי כיף וימי הולדת לילדים נפגעי טרור ותאונות דרכים ובני משפחותיהם, כמו כן מצמיד לילדים חונכים במשך כל השנה.
 
גלריית תמונות: