כמה שבועות לאחר הפיגוע המזוויע, נאמנים לפועלם ללוות את המשפחות גם אחרי האסון, התקיים מפגש מרגש ומרטיט בין משפחתו של הנרצח הרב איתמר בן גל הי"ד לבין ראשי ארגון זק"א ישראל-ילדים של החיים הפועלת למען משפחות נפגעי הטרור.
 
במפגש השתתפו מטעם הארגון יו״ר הארגון ישראל מורגנשטרן, מנכ״ל הארגון חזי שבקס, וחבר ההנהלה צביקה כהנא.
 
לביקור הצטרף הרב חיים הורביץ רב שכונת צהלה בצפון ת״א שחיזק ועודד את האלמנה ובני המשפחה. הרב הזכיר את דברי מרן הסטייפלער זצ״ל אודות הרוגי מלכות שאין מי שיעמוד במחיצתם.
 
במהלך המפגש דובר רבות על פעילותו של הנרצח הי"ד למען החינוך והחדרת התורה בעם ישראל כשרבים מזכירים את ששמעו ממכריו על ההשפעה הרבה שהותיר הרב בן גל הי"ד על כל תלמידיו ומכריו.
 
 מנהלי זק"א ישראל -ילדים של החיים ציינו כי מעתה ילוו  את המשפחה בכל הנדרש.
בסיום המפגש העניקו ראשי זק"א ישראל את ספריו של הסופר הנודע הרב חיים ולדר העומד לימין הארגון מיום הקמתו.

ארגון זק"א ישראל מטפל בנישה הכי כואבת והכי קשה ומזעזעת בציבוריות הישראלית בטיפול בגופות ההרוגים מפיגועי טרור ומתאונות דרכים. מלבד הטיפול בכבוד המתים החליטו בארגון זק"א ישראל לקדש גם את החיים ושם לו למטרה להושיט יד ולתת תקווה לילדים נפגעי טרור ותאונות דרכים, להעלות על פניהם חיוך ואושר לתקווה בלב למען עתיד טוב יותר. הארגון מקיים במשך השנה מחנות נופש, ימי כיף וימי הולדת לילדים נפגעי טרור ותאונות דרכים ובני משפחותיהם, כמו כן מצמיד לילדים חונכים במשך כל השנה.