האירוע התקיים תודות לחבר הנהלה צביקה כהנא שעמל רבות להביא אומנים שיגיעו במיוחד לשמח את החולים, הרב חיים הורביץ רב ארגון זק"א ישראל: "ימי החנוכה מסוגלים לניסים, כולנו תפילה שעוד השנה, נזכה לחזות בהם, לישועה הפרטית של כל אחד ואחת"

מתנדבי ארגון זק"א ישראל פשטו על בית החולים לילדים ע"ש אדמונד ולילי ספרא במרכז הרפואי "שיבא" בתל השומר, וחגגו  מסיבת חנוכה ססגונית ושמחה.

אל מתנדבי זק"א ישראל הצטרפו אמנים שדאגו להכניס שמחה מיוחדת לילדים החולים שנהנו מהפעלות, חלוקת מתנות, כיבוד ומיני מתיקה.

הרב חיים הורביץ רב ארגון זק"א ישראל: "ימי החנוכה מסוגלים לניסים, כולנו תפילה שעוד השנה, נזכה לחזות בהם, לישועה הפרטית של כל אחד ואחת".

ישראל מורגנשטרן יו"ר הארגון: "אורות החנוכה, מאירים לכולם, אנו תקווה שמסיבת החנוכה תפיג ולו במעט  ותקל מהכאב היומיומי אותו חווים ילדי בית החולים ותאיר להם את השגרה באור מבורך".

פעילות זו שהתקיימה הינה חלק ממארג הפעילויות של ארגון זק"א ישראל ששם לו למטרה להושיט יד ולתת תקווה לילדים נפגעי טרור ותאונות דרכים, להעלות על פניהם חיוך ואושר לתקווה בלב למען עתיד טוב יותר.

הארגון מקיים במשך השנה מחנות נופש שיקומי, ימי כיף וימי הולדת לילדים נפגעי טרור ותאונות דרכים ובני משפחותיהם, כמו כן מצמיד לילדים חונכים במשך כל השנה.

סגירת תפריט
Close Panel
דילוג לתוכן