בזק"א ישראל מסכמים את פרויקט חנוכה 2016 "אור בעיניים" בהצלחה רבה, והעלאת אור וחיוך על פניהם של מאות ילדים נפגעי טרור ותאונות דרכים ובני משפחותיהם, שזכו גם השנה ליהנות ממסיבות, מהצגות ופסטיבלי חנוכה הכי אטרקטיביים ברחבי הארץ.
 
זק"א ישראל יחד עם כל עם ישראל הנמצאים במצב של מתח וחרדה מגל הטרור התוקף את מדינת ישראל, פתחה את אירועי חנוכה ביום שני בטקס הדלקת נרות מרכזי ומסיבת חנוכה באולמי היכלי הפאר למשפחות נפגעי טרור ותאונות דרכים.
 
בהדלקה כובד האדמו"ר ממזיבוז' שליט"א אשר נשא דברי עידוד וחיזוק לעם ישראל, יחד עם ילדי משפחת שבו ששיכלו את האמא ושלושה ילדים בפיגוע טרור במושב איתמר.
 
 לאחר מכן נערכה מסיבת חנוכה חגיגית בהשתתפות מתנדבי זק"א ששמחו את הילדים יחד עם אומן הטלפתיה "ניב הדר" .
 
חלק מרכזי של מבצע "אור בעיניים" המתקיים כבר 12 שנים ע"י זק"א ישראל, בו נהנו הילדים מההצגות ומהמופעים: "בת הים הקטנה" ו- "פסטיגל ".
 
המשפחות הרבות מכל רחבי הארץ לא ויתרו ועשו מאמץ גדול להגיע לאזור המרכז על מנת להשתתף במופעים.

יו"ר זק"א ישראל חזי שבקס: "השנה הושם דגש מיוחד להיענות לפניות של משפחות שהמקרה ארע במהלך החמש שנים האחרונות, כמו כן נענו בזק"א לפניות מיוחדות שביקשו המשפחות, משפחות שלא יכלו להגיע לאזור המרכז עקב מצב בריאותי של אחד מבני המשפחה זכו לקבל כרטיסים למופע שביקשו באזור מגורם, וזאת תודות לחברות ההפקות שנענו לבקשות אלו".

בזק"א ישראל הביעו תודה והערכה הרבה לחברות ההפקות שנטלו חלק במיזם ובראשם "מ.מ. הפקות – מאור ומעיין מימון".

בסיומו של כל מופע הודו נציגי המשפחות לארגון זק"א ישראל והעומדים בראשה על האירוח הנפלא והיוזמה המבורכת שזכתה להעלות חיוך על פני ילדיהם.

בסוף כל אירוע חולקו ע"י מתנדבי זק"א סופגניות חמות אשר האירו את ליבם בחג החנוכה. מסיבת חנוכה מרכזית לחולים נערכה בבית חולים שניידר בפ"ת ביום חמישי, בלובי המרכזי של בית החולים נערך טקס ההדלקה ע"י הרה"ר לישראל הרב לאו שליט"א ולאחר מכן מתנדבי ומתנדבות זק"א שמחו את הילדים והמבוגרים החולים במופע בלונים מרהיב, ובהרקדה מיוחדת לכבוד חנוכה. במהלך הערב חולקו סופגניות וממתקים מתנת בנק מרכנתיל דיסקונט.

גלריית התמונות  של טקס הדלקת נרות ומסיבת חנוכה:

גלריית התמונות  למסיבת חנוכה בבית החולים שניידר לילדים:

גלריית התמונות אירוח ילדים בהצגת "בת הים הקטנה" בהיכל התרבות בראשל"צ:

גלריית התמונות  אירוח ילדים באירוע הפסטיגל במרכז הירידים בת"א: