בזק"א ישראל מסכמים את פרויקט חנוכה 2015 "אור בעיניים" בהצלחה רבה, והעלאת אור וחיוך על פניהם של מאות ילדים נפגעי טרור ותאונות דרכים ובני משפחותיהם, שזכו גם השנה ליהנות ממסיבות, מהצגות ופסטיבלי חנוכה הכי אטרקטיביים ברחבי הארץ.
 
זק"א ישראל יחד עם כל עם ישראל הנמצאים במצב של מתח וחרדה מגל הטרור התוקף את מדינת ישראל, פתחה את אירועי חנוכה ביום שני בטקס הדלקת מרכזי בכיכר דיזנגוף ומסיבת חנוכה לתושבי תל אביב. בהדלקה כובד הרב יעקב רוזה שליט"א רב יחידת זק"א אשר נשא דברי עידוד וחיזוק לעם ישראל, לאחר מכן נערכה מסיבת חנוכה חגיגית בה השתתפו מתנדבי זק"א ששמחו את התושבים וחילקו סופגניות.
מתנדבי זק"א לא שכחו גם את האנשים שבד"כ מחפשים לשכוח אותם, וערכו חלוקת סופגניות ביום ראשון נר ראשון של חנוכה בבית חולים אברבנאל לחולי נפש.
 
חלק מרכזי של מבצע "אור בעיניים" המתקיים כבר 12 שנים ע"י זק"א ישראל, בו נהנו הילדים מההצגות ומהמופעים: "הקוסם" ו- "הדרקון המתוק שלי". המשפחות הרבות מכל רחבי הארץ לא ויתרו ועשו מאמץ גדול להגיע לאזור המרכז על מנת להשתתף במופעים.
 
יו"ר זק"א ישראל חזי שבקס: "השנה הושם דגש מיוחד להיענות לפניות של משפחות שהמקרה ארע במהלך החמש שנים האחרונות, כמו כן נענו בזק"א לפניות מיוחדות שביקשו המשפחות, משפחות שלא יכלו להגיע לאזור המרכז עקב מצב בריאותי של אחד מבני המשפחה זכו לקבל כרטיסים למופע שביקשו באזור מגורם, וזאת תודות לחברות ההפקות שנענו לבקשות אלו".
בזק"א ישראל הביעו תודה והערכה הרבה לחברות ההפקות שנטלו חלק במיזם ובראשם "מ.מ. הפקות – מאור ומעיין מימון".
 
בסיומו של כל מופע הודו נציגי המשפחות לארגון זק"א ישראל והעומדים בראשה על האירוח הנפלא והיוזמה המבורכת שזכתה להעלות חיוך על פני ילדיהם.
 
בסוף כל אירוע חולקו ע"י מתנדבי זק"א סופגניות חמות אשר האירו את ליבם בחג החנוכה.
 
מסיבת חנוכה מרכזית לחולים נערכה בבית חולים איכלוב בת"א ביום חמישי, בלובי המרכזי של בית החולים נערך טקס ההדלקה ולאחר מכן מתנדבי ומתנדבות זק"א שמחו את הילדים והמבוגרים החולים במופע בלונים מרהיב, ובהרקדה מיוחדת לכבוד חנוכה. חולקו סופגניות וממתקים בשפע לכל המשתתפים החולים, מעט מתוק בתוך הכאב.
 
לאחר מכן הסתובבו בין המחלקות על מנת לשמח את אלו שלא יכלו להגיע למסיבה המרכזית.

מנכ"ל בי"ח הודה למתנדבי זק"א על אירוע שתרם רבות למען החולים והשוהים בו, ונתן להם הרגשה של שמחה ואור בחג החנוכה. משפחת זק"א ישראל מברכת את המשפחות שאור חנוכה ימשיך להאיר בליבותיהם במשך כל השנה.

לצפייה בגלריית התמונות  מההדלקה המרכזית בכיכר דיזינגוף :

לצפייה בגלריית התמונות  מהצגת "הדרקון המתוק שלי 2 בהיכל התרבות בת"א:

לצפייה בגלריית התמונות  במחזה של כל הזמנים "הקוסם" במשכן לאומניות הבמה בת"א:

לצפייה בגלריית התמונות של מסיבת חנוכה בבית החולים איכילוב: