כ-800 ילדים נפגעי טרור ותאונות דרכים שמחו ועלצו באירועי חנוכה שקיים ארגון זק"א ישראל המלווה אותם לאורך כל ימות השנה.

הפעילות של זק"א ישראל מעלה אור וחיוך על פניהם של מאות ילדים נפגעי טרור ותאונות דרכים ובני משפחותיהם, שזכו גם השנה ליהנות ממסיבות, מהצגות ומופעים אטרקטיביים ברחבי הארץ.
 
המבצע הזוכה לכינוי "אור בעיניים" והתקיים זו השנה ה-13 ע"י זק"א ישראל כאשר המשפחות הרבות מכל רחבי הארץ לא וויתרו ועשו מאמץ גדול להגיע לאזור המרכז על מנת להשתתף במופעים.
 
ארגון זק"א ישראל מטפל בנישה הכי כואבת והכי קשה ומזעזעת בציבוריות הישראלית בטיפול בגופות ההרוגים מפיגועי טרור ומתאונות דרכים. מלבד הטיפול בכבוד המתים החליטו בארגון זק"א ישראל לקדש גם את החיים ושם לו למטרה להושיט יד ולתת תקווה לילדים נפגעי טרור ותאונות דרכים, להעלות על פניהם חיוך ואושר לתקווה בלב למען עתיד טוב יותר.
 
הארגון מקיים במשך השנה מחנות נופש, ימי כיף וימי הולדת לילדים נפגעי טרור ותאונות דרכים ובני משפחותיהם, כמו כן מצמיד לילדים חונכים במשך כל השנה.
יו"ר זק"א ישראל חזי שבקס: "בני משפחות שחוו אסונות טראגיים כמו אירועי טרור קשים או תאונות דרכים טראגיות, לא שוכחים את המראות ואת התחושות לאורך כל ימיהם, ולכן אנו רואים חשיבות רבה להמתיק את יומם ולאפשר להם חוויות שישכיחו מהם, ולו במעט את הימים הקשים".
 
בסוף כל אירוע חולקו ע"י מתנדבי זק"א ישראל סופגניות חמות אשר האירו את ליבם בחג החנוכה.
 
גלריית תמונות: