עוד צרוב בלב כולנו האסון הנורא שקרה למשפ' אטיאס מהיישוב בר יוחאי שבצפון. בתאונת דרכים מחרידה – שלימים התברר כי הייתה יכולה להימנע לולא נוכלותו של סוחר רכב, – נהרגו כל בני המשפחה באופן טרגי לאחר שהרכב איבד את בלמיו וצנח לתוך ואדי בירידות התלולות בואכה טבריה.
 
נס עשה היושב במרום והותיר זכר למשפחה המפוארת בדמותה של רחלי הקטנה שתיבדל לחיים טובים וארוכים, רק בת 7 ועל כתפיה כל זיכרון המשפחה והמשכיותה. ללא הסבר הגיוני יצאה רחלי מהתאונה בריאה ושלימה ואומצה בבית דודה ודודתה למשפחת כהן שליבם רחב כפתחו של עולם.
 
בזק"א ישראל – ילדים של החיים לא שכחו את רחלי, לקראת מחנה הקיץ השיקומי שייצא בחודש הקרוב לאילת, יצאו נציגי הארגון לביתה של משפחת כהן לאמץ גם אותם למשפחת הארגון ולהזמינם באופן אישי למחנה לאחר שיקבלו סקירה מקיפה על מהותו ותרומתו לשיקומה של רחלי ושילובה בשגרת החיים כמה שניתן.
 
נציגות המחנה שהגיעו לבית החם בצפת יחד עם מנכ"ל הארגון מר חזי שבקס ומנכ"ל זק"א תל אביב הרב צבי חסיד, הביאו לרחלי מתנה אישית וסלסלה מתוקה והבטיחו להיפגש בפעם הבאה במחנה, מפגש שיהווה צעד ראשון בקשר אמיץ וחזק בין הארגון למשפחה במטרה לסייע בהליך שיקומה של רחלי ולתת יד וכתף מסייעת למשפחתה האוהבת שסביבה.