חמישה חודשים אחרי התאונה המחרידה שבה נהרגו הוריה וששת אחיה, זכתה רחלי אטיאס ליהנות מכמה שעות של אושר ושמחה אמיתית. חברותיה לכיתה יחד עם ילדי הישוב בר יוחאי ומשפחתה של רחלי באו לחגוג את יום הולדתה ה- 8 ביוזמת זק"א ישראל- ילדים של החיים .

המועדון שבישוב "בר יוחאי" הוצף אתמול בבלונים ובסרטים צבעוניים מקיר לקיר. רחבת הפיניג גדולה הוצבה בכניסה לרחבה ושולחנות ערוכים מלאי כל טוב בשביל ילדה אחת "רחלי אטיאס".

רחלי שאבדה את כל משפחתה לפני כ- 5 חודשים בכביש המוביל לעיר טבריה ויצאה ממנו בנס ללא פגע . חוותה אולי בפעם הראשונה רגעים קטנים של אושר שמחה והרבה תקווה.

האירוע שהתקיים בישוב בר יוחאי התחיל בשעה 5 בערב כשמאות ילדים נהנו במתנפחים שהוצבו בכניסה למועדון. לאחר מכן התחיל טקס האיחולים והברכות בתוך המועדון: בראש ובראשונה ברך דודה של רחלי "רונן כהן" במילים מרגשות כשמסביב אי אפשר היה שלא לראות דמעות של שמחה מחברותיה לכיתה שבאו לשמח.

חזי שבקס יו"ר זק"א ישראל- ילדים של החיים: נערכנו ל- 100 משתתפים והגיעו 250 ילדים . הגענו למצב שעשרות ילדים שבאו לשמח לא יכלו להכנס מפאת צפיפות המקום. מלכתחילה חשבנו לערוך יום הולדת צבעונית כראוי לילדה שחוותה טרגדיה נוראה, אבל כששאלנו את רחלי היא אמרה שהיא רוצה להיות כמו כולם ולכן היא רוצה גם יום הולדת כמו לכולם.

כששאלנו את רחלי מהי משאלתה ליום ההולדת? אמרה שהיא רוצה לשמח את כל המשתתפים ושנביא לה את צוות הקומיקאים מערוץ מאיר "אסי וטוביה" שהופיעו שעה ערוכה במהלך הערב.

בסוף הערב עלתה רחלי לחתוך את העוגה כשכל ילדי הישוב מרימים אותה 8 פעמים ועוד פעם אחת לשנה הבאה.

לחדשות ערוץ 2 אשר סיקרו את הארוע לחצו כאן