יו"ר הארגון ישראל מורגנשטרן חשף בפניו את התוכנה המיוחדת והייעודית לאיתורי חולים בשבת לקטיעת שרשרת ההדבקה * מנכ"ל זק"א ישראל- ילדים של החיים חזי שבקס, סקר בפניו את הפעילות המבצעית בימי הקורונה * ח"כ דיין שיבח את הפעילות המקיפה של הארגון בכלל ובפרט בימי הקורונה והעלה על נס את עוז רוחם של המתנדבים שפועלים ללא לאות.

ביקור מרשים של ח"כ עוזי דיין חבר וועדת חוץ וביטחון של הכנסת, התקיים בחפ"ק הקורונה המיוחד של זק"א ישראל- ילדים של החיים בבני ברק. סיורו של ח"כ דיין בחפ"ק הארגון התקיים כחלק מביקור מקיף שערך בעיר בני ברק.

במהלך הביקור הגיע למעונם של גדולי ישראל מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי ומרן ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין שם קיבל את ברכתם.

בביקורו בחפ"ק הקורונה המיוחד של זק"א ישראל-ילדים של החיים קיבל חבר ועדת החוץ והביטחון סקירה נרחבת על הפעילות של הארגון בתחום הקורונה ובפרט בתחום איתורי החולים בשבתות ובחגים ע"י מערך מתנדבים ונכרים שמגיעים לבתי המאומתים בשבתות ומודיעים להם על התשובה החיובית, ובכך מנעים למעשה את המשך ההדבקה.

יו"ר הארגון ישראל מורגנשטרן חשף בפניו את התוכנה המיוחדת והייעודית לאיתורי חולים בשבת לקטיעת שרשרת ההדבקה.

מנכ"ל זק"א ישראל- ילדים של החיים חזי שבקס, סקר בפניו את הפעילות המבצעית בימי הקורונה, ואת ההיערכות המיוחדת שהתקיימה בין ראשי הארגון למשרד הבריאות ומשרד הביטחון להמשך המלחמה וקטיעת שרשרת ההדבקה וזאת בצל התחלואה ששוברת שיאים.

יצוין כי בשבת האחרונה פעלו 75 צוותים של זק"א ישראל- ילדים של החיים וזק"א תל אביב מסביב לשעון מכניסת השבת ועד צאתה לאיתור חולי קורונה חדשים במגזר החרדי.

3,500 מאומתים חדשים במגזר החרדי במהלך השבת, עליה של עשרות אחוזים בתחלואה בכל הערים החרדיות, קרוב ל1,500 חולים בירושלים. מבצע האיתורים הגיע לשיאו השבת ובעקבות כך הוכנסו לבידוד יותר מ 20,000 אנשים.

ח"כ דיין שיבח את הפעילות המקיפה של הארגון בכלל ובפרט בימי הקורונה והעלה על נס את עוז רוחם של המתנדבים שפועלים ללא לאות.

יו"ר מפעל הפיס לשעבר וח"כ עוזי דיין ביקר גם בארגון עזר מציון שם קיבלו את פניו יו"ר עזר מציון הרב חנניה צ'ולק וראשי הארגון.