מתנדבי הארגון שימחו את הילדים החולים בבית החולים שניידר. בנוסף לכך הגיעו מתנדבי הארגון לשמח בבית החולים לתשושי נפש באברבנאל .בנוסף כובדו ראשי זק”א ת”א להדליק את חנוכיית חב”ד ת”א והעירייה במתחם שרונה.
 
אירוע מרגש במיוחד קיים ארגון זק”א ת”א בשיתוף זק”א ישראל בבית החולים שניידר בפתח תקווה. במעמד הדלקת נרות מרגש במיוחד השתתפו הרב הראשי לישראל הגאון הרב דוד לאו, רבה של זק”א ת”א וחבר מועצת הרבנות הראשית לישראל הגאון הרב יעקב רוז’ה ורב בית החולים הרב אשר לבי.
 
הרה”ר הגר”ד לאו אמר בדברי הברכה ” אני שמח להיות באירוע בו זק”א מתחבר בהקשר של אור ושמחה . אני מאחל שמהחג הזה יבואו אורות וכוחות מחודשים לילדים המאושפזים ובמהרה כולם ייצאו על רגליהם בריאים ושלמים”.
 
מלבד המתנדבים ששימחו את הילדים השתתפו מטעם זק”א מנכ”ל זק”א ת”א ר’ צבי חסיד, מפקד היחידה חיים נוגלבלט, חזי שבקס מנכל זק”א ישראל. את הנהלת בית החולים ייצג מנהל מח’ טיפול נמרץ פרופ’ אלחנן נחום.
בנוסף לכך קיימו בארגון זק”א תל אביב אירועי חנוכה נוספים, כחלק מפעילותם למען הקהילה.
 
מתנדבי הארגון פקדו את בית החולים אברבנאל ובית אבות “נאות אביב”, שם שימחו את הקשישים ותשושי הנפש, בהביאם את אור החנוכה גם לבית החולים. כהוקרה לפעילות הארגון הוזמנו רבה של זק”א ת”א הגאון הרב יעקב רוז’ה ומנכ”ל הארגון ר’ צבי חסיד להדליק את החנוכייה שהוקמה ע”י מרכז חב”ד ת”א בחסות עיריית ת”א במתחם שרונה בתל אביב, שם נערך האירוע בחסות העירייה, כשהנוכחים מעלים על נס את פעילות הקודש של זק”א ת”א לאורך כל ימות השנה.
 
לדברי ר’ צבי חסיד מנכ”ל זק”א ת”א “במהלך פעילותנו לאורך כל ימות השנה, אנו משתדלים להאיר פינות חשוכות, ולעשות את העבודה תוך הארה. בחג החנוכה ראינו חשיבות רבה, כחלק מפעילותנו למען הקהילה, להכניס את אור החנוכה ושמחת החג גם למקומות לא שגרתיים. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לתזמורתו של הקלידן שימי סקלאר לזמר אברמי לונגר עם ההגברה של חיים זלצמן וכן לאיש החסד ר’ חונה דייטש. כמו כן לבנק מרכנתיל דיסקונט שחילקו מיני מתיקה לילדים החולים וכן לוויסבלום בלונים ששימחו את הילדים.
 
גלריית תמונות:
סגירת תפריט
Close Panel
דילוג לתוכן