הראשל"צ הגרש"מ עמאר במסר מחזק ומעודד לחניכי מחנה הנופש השיקומי של זק"א ישראל -ילדים של החיים: "הרבה מגדו"י היו יתומים בצעירותם וצמחו לגדולות"

אל לשכתו של רבה של ירושלים הראשל"צ הגרש"מ עמאר עלו ובאו ראשי זק"א ישראל-ילדים של החיים שהתברכו לקראת מחנה הנופש השיקומי המיועד לילדי המשפחות נפגעות הטרור ופעולות האיבה * נסקרו גם שאלות הלכתיות בענייני מחנה הקיץ הקרוב, אשר זכו למענה נרחב.

כחלק מההכנות לקראת מחנה הקיץ הגדול לילדי המשפחות נפגעות הטרור ופעולות האיבה, ביקרה משלחת ראשי ארגון זק"א ישראל -ילדים של החיים בלשכתו של רבה של ירושלים והראשון לציון, הגאון רבי שלמה משה עמאר שהביע את ברכתו לפעילות.

חברי המשלחת, רב הארגון הרב חיים הורביץ, יו"ר הארגון ישראל מורגנשטרן והמנכ"ל חזי שבקס התקבלו במאור פנים ובחביבות יתירה על ידי הראשון לציון.

בפגישתם שטחו ראשי הארגון בפניו את הפעילות הענפה של ארגון זק"א ישראל למען הילדים והמשפחות נפגעות הטרור ופעולות האיבה. כמו כן נסקרו שאלות הלכתיות בענייני מחנה הקיץ הקרוב, הכולל למעלה משלוש מאות ילדים, וזכו למענה נרחב.

במחנה הנופש השיקומי יזכו המשתתפים למגוון חוויות ואתגרים טיולי ג'יפים, ומגוון אטרקציות ותוכניות אומנותיות נוספות, וזאת לצד תחושת החום המשפחתי המוענק במסירות על ידי צוות המדריכים, ובכך ישכחו, ולא למספר ימים, את האתגרים הקשים עימם הם מתמודדים.  

לאחר הפגישה הממושכת ביקש רבה של ירושלים להעביר מסר מרגש ומחזק לילדי המחנה: "דעו לכם כי הרבה מגדולי ישראל היו יתומים בצעירותם. גם החפץ חיים זצ"ל היה ילד יתום, וראו מה צמח ממנו. הקב"ה אוהב ומחבק אתכם, כמו שאוהב אתכם כלל ישראל".

לסיום, בירך הראשון לציון את ראשי ארגון זק"א ישראל -ילדים של החיים בברכת ברכה והצלחה, בציינו כי נפלה בחלקם הזכות הגדולה לעשות מעשים גדולים שכאלו למען עם ישראל ויתומיו.

כתיבת תגובה