צילום: יוסי רוזנבוים

 ביוזמת זק"א ישראל -ילדים של החיים החופשה  הראשונה של רחלי אטיאס שבחרה לסיים את המחנה עם השיר "אני מאמין".
כולם זוכרים את המקרה המזעזע שאירע לפני שלושה חודשים. משפחת אטיאס חזרו ממסיבת הכנסת ספר תורה ממגדל העמק ותאונה מחרידה גדעה את חייהם של ההורים רפי ויהודית ושישה אחים. רחל בת השבע, אשר איבדה את כל משפחתה,  נפצעה באורח בינוני ונמצאת היום עם משפחתה המאמצת, הדודים רונן ואסתר כהן המסורים.
 
זק"א ישראל – ילדים של החיים יוצאת כמידי שנה למחנה שיקומי לילדים נפגעי טרור ותאונות דרכים. השנה התווספה למחנה ילדה מיוחדת, ילדה של החיים, רחל אטיאס.  אמנם הכול טרי, עדיין הלב פצוע, עדיין כואב ובכל זאת, זק"א ישראל קיבלו זאת כמשימה אישית לעשות את כל מה שאפשר כדי לשמח ולו במעט את רחלי ואת המשפחה המאמצת.
 
לפני כחודש,  יצאו צוות הארגוןכשבראשם חזי שבקס, מנכ"ל הארגון,  וצבי חסיד, מנכ"ל זק"א מחוז תל אביב לביקור בבית משפחת כהן בצפת. הדודים רונן ואסתר כהן, אשר עושים עבודת קודש קיבלו את הצוות בחמימות רבה, ספרו על הכאב הגדול, הנס הגלוי של רחלי הקטנה וכמה בעצם הכול עדיין שביר וטרי. צוות זק"א הציג בפניהם את ההצעה של המחנה השיקומי ובאופן חריג אישר גם את השתתפותם של הדודים וילדיהם כדי שרחל לא תהיה לבד, וכמובן כל דבר שיצטרך למקרה מיוחד זה. לאחר כמה ימים של מחשבה, הודיעו את תשובתם החיובית והצטרפו למחנה הקיץ של זק"א אשר נערך באילת.
 
רחלי היקרה ומשפחתה נהנו משלל אטרקציות וממגוון פעילויות במחנה: היו בטיול ג'יפים אתגרי, שיט לילי בים סוף, ספורט ימי, קריוקי, איימקס ועוד…
 
מקרה מיוחד אשר ריגש את כולם היה בערב השני למחנה, בו התקיים ערב קריוקי מיוחד לילדי המחנה, שם בחרה רחל אטיאס לשיר את השיר "אני מאמין" . רחל הקטנה אשר נושאת בתוכה כאב כל כך עצום, עדיין מאמינה.
 
זק"א ישראל- ילדים של החיים מאחלת לרחלי ולמשפחתה המאמצת שיתחזקו, יקבלו כוחות מלמעלה ומעתה יזכו לישועות ובשורות טובות.
 
צלמי עיתון "מעריב" ליוו את מחנה זק"א ישראל- ילדים של החיים ביום הראשון – לכתבה לחצו>>>