ראשי זק"א ישראל – ילדים של החיים זכו להתברך אצל חבר מועצת חכמי התורה הגר"ש בעדני שעודד את פעילותם למען נפגעי הטרור תוך שהוא מזכיר את הפיגוע הטראגי בו נרצח נכדו הי"ד.
 
בביקור השתתפו מנכל הארגון חזי שבקס, יו"ר הארגון ישראל מורגנשטרן חברי הנהלת הארגון רפי בן זאב וצבי כהנא ומייסד הארגון חיים ולדר.
 
ראשי הארגון הציגו בפני חבר מועצת חכמי התורה את פעילותם היום יומית למען משפחות נפגעי הטרור, כולל ליווי וסיוע רפואי ופסיכולוגי. בין היתר הזכירו לרב את המקרים הקשים שהיו בשנים האחרונות וכן את פעילותם לקיים למשפחות השכולות ימי כייף ושחרור ומרגוע על מנת להתאוורר ולהתאושש מהימים הקשים.
 
 ארגון זק"א ישראל – ילדים של החיים מטפל בנישה הכי כואבת והכי קשה ומזעזעת בציבוריות הישראלית בטיפול בחיים בזירות אסון, פיגועי טרור ותאונות דרכים. הארגון מקיים במשך השנה מחנות נופש, ימי כיף וימי הולדת לילדים נפגעי טרור ותאונות דרכים ובני משפחותיהם, כמו כן מצמיד לילדים חונכים במשך כל השנה.
הגר"ש בעדני סיפר לחברי המשלחת על הטרגדיה שפקדה את משפחתו בפיגוע בירושלים בו נרצח נכדו הי"ד. לאחר שקיבל סקירה אודות פעילות הארגון הוסיף הגר"ש בעדני ואמר "פעילותכם היא זכות שאין לשער ובידיכם זכויות גדולות". הגר"ש חיזק את הנוכחים ועודד אותם להמשיך בפעילות החסד של הארגון תוך כדי שהרב מחדד כי למרות שהם מתמודדים יום יום עם מקרים קשים, אלו זכויות עצומות. במהלך המפגש האריך הרב בשיחה עם הסופר חיים ולדר ממייסדי הארגון על ספריו הידועים לשם ולתפארת ובירכו להמשיך ולקדש שם שמיים.
 
גלריית תמונות: