ח"כ הרב מיכאל מלכיאלי הינו חבר בשדולה שהוקמה ביוזמת זק"א ישראל-ילדים של החיים למען נפגעי הטרור * את הסיור באבו גוש אירח ראש המועצה מר עיסא ג'בר שדן עם האורחים בדרכי הפעולה למען משפחות נפגעי הטרור * מר חזי שבקס יו"ר הארגון: "הביקור הנוכחי מאפשר לנו לקיים דו שיח עם נבחרי הציבור על מנת שניתן יהיה לשפר עוד את השירות עבור המשפחות"

נפגעי הטרור ותאונות הדרכים בישראל אינם נמנים רק על בני המגזר היהודי אלא גם על בני המגזר הדרוזי. אשר על כן קיים ח"כ הרב מיכאל מלכיאלי מש"ס, חבר השדולה למען נפגעי הטרור, ביקור במועצת המקומית אבו גוש על מנת לבחון מקרוב את הטעון שיפור. בפגישה השתתף מר איסאם אותומאן אב ששיכל את בנו יוסף אותמאן בפיגוע בהר אדר לפני כשלושה חודשים בעודו מציל חיי אדם בגופו.

ביקורו של ח"כ הרב מלכיאלי בא ביוזמת ארגון זק"א ישראל-ילדים של החיים הפועל לאורך כל ימות השנה למען משפחות נפגעי הטרור ותאונות הדרכים בישראל במגוון פעילויות, ואף היה מהיוזמים להקמת השדולה המיוחדת בכנסת בראשה עומד ח"כ הרב יואב בן צור.

במהלך הביקור באבו גוש נפגש ח"כ הרב מלכיאלי עם ראש המועצה מר עיסא ג'בר ארח שאירח את חברי המשלחת בלשכתו והנוכחים דנו בדרכי פעולה למען משפחות השכול תושבי אבו גוש.

מר חזי שבקס יו"ר הארגון אמר כי "זק"א ישראל-ילדים של החיים פועלת לרווחת משפחות נפגעי הטרור ועושה ככל שביכולתה על מנת להקל את סבלם. הביקור הנוכחי מאפשר לנו לקיים דו שיח עם נבחרי הציבור על מנת שניתן יהיה לשפר עוד את השירות עבור המשפחות".

ח"כ הרב מיכאל מלכיאלי חבר השדולה למען משפחות נפגעי הטרור אמר: "אין דבר כואב ממשפחה אשר שכלה ילד, תוך פעילות למען עם ישראל. אעשה כל שביכולתי כדי לפעול לרווחתם וליבי תמיד פתוח לדבר".

ארגון זק"א ישראל- ילדים של החיים מקדש את החיים ושם לו למטרה להושיט יד ולתת תקווה לילדים נפגעי טרור ותאונות דרכים, להעלות על פניהם חיוך ואושר לתקווה בלב למען עתיד טוב יותר.

הארגון מקיים במשך השנה מחנות נופש, ימי כיף וימי הולדת לילדים נפגעי טרור ותאונות דרכים ובני משפחותיהם, כמו כן מצמיד לילדים חונכים במשך כל השנה.

כתיבת תגובה