רה״מ נתניהו לראשי הארגונים לאחר קבלת התעודה: ״עמדתם לצידינו בימים ובשעות הקשות, פעלתם בנחישות וגייסתם מאות מתנדבים. הייתם המלאכים שעזרו לנו להיאבק בנגיף הקטלני.

ישראל מורגנשטרן יו"ר הארגון: "מתנדבי זק"א ישראל-ילדים של החיים הוכיחו לעולם כולו עד כמה העם היהודי רחמנים וגומלי חסדים. בזכות אלפי המתנדבים אתרנו עשרות אלפי חולים בסופ"ש ובכך הצלחנו לקטוע את שרשרת ההדבקה. העיר ירושלים היוותה סמל ודוגמא לניצחון כשבשיא היה לנו 1,600 חולים בעיר אחת.

חזי שבקס מנכ"ל זק"א ישראל-ילדים של החיים: "בזכות שילוב הכוחות עם מתנדבי זק"א ת"א  קבלנו מכוח מכפיל שסייע בידנו בתוך המערכה הקשה להקים חמלי"ם בכל הארץ יחד עם פיקוד העורף, קופות החולים והרשויות המקומיות ולשנע אלפי סלי מזון ותרופות בתקופת הקורונה. אני רוצה להודת לראש הממשלה ולשר הבריאות שנתנו בנו אמון ובחרו בנו להיות השליחים של עם ישראל".

כמו״כ הודו לראשי זק״א ישראל-ילדים של החיים ההנהלה הבכירה של משרד הבריאות: המנכ״ל חזי לוי וראש שירותי בריאות הציבור שרון אלרועי פרייס,  המשנה למנכ"ל לשעבר  פרופ' איתמר גרוטו ופרויקטור הקורונה ד"ר נחמן אש שעבדו באופן צמוד עם הנהלת הארגונים בכל שנת הקורונה.

קרדיט צילום זק"א ישראל – ילדים של החיים