בארוע רב רושם העניק ראש העיר בני ברק הרב אברהם רובינשטיין תעודת הוקרה והערכה למתנדבי הארגונים זק"א תל אביב וזק"א ישראל-ילדים של החיים, על היותם חלוצי העשייה בתקופת הקורונה והערכותם המקצועית למקרה ותפרוץ שוב המגיפה ח"ו.

הארוע התקיים ברחבת העיריה על רקע רכבי החרום של ארגון זק"א תל אביב בהשתתפות: מנכ"ל זק"א תל אביב צבי חסיד, מפקד זק"א סנ"צ מ' חיים נוגלבלט, קמב"צ זק"א יחיאל גולדמן ויו"ר "זק"א ישראל- ילדים של החיים" ישראל מורגנשטרן, מנכ"ל הארגון חזי שבקס חבר הנהלת הארגון צביקה כהנא וקמב"צ הארגון מיכאל ביבלה. ועימם עשרות מתנדבים שפעלו ללא הרף וחרפו נפשם בתקופת המגיפה.

ראש העיר השיב למברכיו והתנצל בראשית הדברים שעד עכשיו לא הוענקה תעודת הוקרה לאלו שבאמת עמדו בחזית העשייה. ראש העיר ציין כי תמיד יש הלוקחים את הקרדיט והכותרות ויש השקועים בעשייה מתחת למים, וזה אתם שפעלתם ללא לאות במסירות ובמקצועיות ואני שמח שהגיע הזמן להוקיר לכם תודה.

בין היתר סיפר ראש העיר על הקשר האמיץ שהיה לו עם המתנדב רפי שינפלד ז"ל ושהוא רואה צוואה ממנו לדאוג לתושבי העיר לקבורה חינם באדמה ושלא יצטרכו להוזיל מהונם הון רב לצורך פיסת קרקע לקבורה כהלכה. אני קורא – הצהיר ראש העיר – לכולכם לסייע לי במאבק החשוב הזה לדאוג לקבורה לתושבי העיר.

עם ראש העיר העניקו את תעודות ההוקרה לראשי הארגונים סגן ראש העיר הרב אליהו דדון, חבר המועצה ומתנדב זק"א תל אביב יעקב זכריהו. בסיום הארוע קיבלו המתנדבים חבילות שי לילדי המתנדבים.

 
קרדיט צילום דוברות זק"א ישראל – ילדים של החיים