150 ילדים נפגעי טרור נהנו במסיבת הפתיחה של מחנה הקיץ שנערכה לכבודם על ידי ארגון זק"א ישראל-ילדים של החיים, בראשות יו"ר הארגון – ישראל מורגנשטרן, המנכ"ל – חזי שבקס וחבר ההנהלה מר צביקה כהנא.
על הקטע האמנותי הופקד אמן המוזיקה ישי לפידות אשר הקפיץ את הקהל לאורך כל האירוע, הפותח את ימי הנופש המיוחד המצפה להם.
 
בטקס השתתפו ונשאו דברים אישי הציבור:
סגן שר הביטחון הרב אלי בן דהן:
"עברנו בימים האחרונים ימים קשים מבחינה ביטחונית, אבל אתם העדות שהחיים ממשיכים להתקיים. אתם הדור הבא והעתיד שלנו״.
רמי גרינברג ראש העיר פתח תקווה:
"זק"א ישראל- ילדים של החיים נותנת הזדמנות, עם כל הקושי והכאב, להיות שווים בין שווים. זוהי זכות עבורנו לסייע. תמשיכו להיות חזקים ולהגשים חלומות".
הרב מיכה הלוי רב העיר פתח תקווה:
״השיתוף והאחדות, זוהי הנחמה שלנו. תמשיכו מחיל אל חיל עד ביאת גואל צדק. אנחנו עומדים כאן ומתפללים יחד על הנפגעים מהפיגוע האחרון״.
יו"ר מפלגת ימינה, שרת המשפטים לשעבר איילת שקד: ״זק"א ישראל-ילדים של החיים במיזם שכזה, וכשפועלים למען רווחת נפגעי הטרור, בחרו להתעסק בחיים.
החיים שלנו כאומה במדינה ריבונית ויהודית חשובים מאין כמותם. אנו בני מזל שנולדנו בדור שזוכה למדינה עצמאית בארץ ישראל".
הרב אוריאל בוסו סגן ומ״מ ראש העיר פ"ת:
״אנו שמחים להיות שותפים לפרוייקט חשוב זה. ראשי זק"א ישראל -ילדים של החיים מקיימים את צוואת ההרוגים: להמשיך בחיים ולשמח״.
ח"כ עומר ינקלביץ:
״מדינת ישראל צריכה שר ביטחון במשרה מלאה. לא מי שיודע רק לתקוף מטרות איראניות, אלא מי שדואג ביום יום גם למשפחות נפגעי הטרור ולביטחונם של תושבי יהודה ושומרון. אני מבקשת להודות לכם על הכוחות. אשמש לכם בכנסת לפה ולכתובת״.
 
נכחו בין היתר ח"כ עידית סילמן, יואל שוורץ נציג המשפחות נפגעות פעולות האיבה במפלגת ימינה והרב צבי חסיד מנכ"ל זק"א תל אביב, אשר כבדו את הנוכחים בהשתתפותם.

כתיבת תגובה